Jakuzi

Etiler Masaj Salonu Jakuzi

Jakuzi

Etiler Güzellik Salonu ve Etiler Masaj Salonu

Jakuzi motor aracılığı ile uygun boyut ve dizayndaki küvetlere monte edilen su kanalları (jetler) ile küvetin içine su ve hava püskürten bir sistemdir.

Bilindiği gibi hidromasajın basit tanımı, su ile yapılan masajdır. Bunun en ideal uygulandığı yer ise banyo küvetleri, compact duş kabinleri ya da SPA tabir edilen masaj havuzlarına aplike edilmiş hidromasaj kombinasyonlarıdır. Bu kombinasyonlarda suyun, buharın ve havanın hem fiziki hem de terapik etkilerinden yararlanılmaktadır. (jakuzi)

Hidroterapide asıl olan suyun hareketi sonucu ortaya çıkan insan vücudunun verdiği pozitif tepkidir. Su vücuda enerji kazandırır, vücudu toksinlerden arındırır ve vücut ısısını dengeler. Suyla birlikte farklı bitkiler ve mineraller uygulandığında ise suyun 1001 mucizesine yenilerinin katıldığı kanıtlanmıştır. (jakuzi)

Etilerde Jakuzi keyfi

Hidromasajın başlıca etkilerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Kan dolaşımını hızlandırarak toksinlerin vücuttan atılmasında, Sinir uçlarını uyararak bazı ağrıların dinmesinde,
  • Metabolizma ve sinir sistemindeki bazı rahatsızlıklarda,
  • Aşırı kilonun yol açtığı rahatsızlıklarda, Uykusuzluk sorunlarında,
  • Stres ile mücadelede, Dolaşım sistemi bozukluklarında 9Apps Download, Sindirimle ilgili rahatsızlıklarda, Kas, kemik ve eklem ağrılarının tedavisinde destekleyici rol oynamaktadır.
Jakuzi bir küvet çeşidi değildir. Jakuzi en az bir motor aracılığı ile uygun boyut ve dizayndaki küvetlere monte edilen su kanalları( jetler) ile küvetin içine su ve ya hava püskürten bir sistemdir.
JAKUZİ… Su olağanüstü yararlı elementtir. Hidroterapi ise bilinen en eski tedavi yöntemlerinden biridir. Modern teknoloji ve tıbbın yaptığı araştırmalar sonucunda yüzyılımızın başında jakuzinin en önemli hidroterapi tekniklerinden biri olduğu kanıtlanmıştır. Jakuzinin terapik (tedavi) yöndeki başarıları inanılmayacak kadar geniştir. Jakuzi, kan dolaşımını hızlandırırken ve vücutta doğan toksinleri deri aracılığı ile dışarı atılmasına da katkı sağlar. Aynı zamanda deriye kadar uzanan sinir uçlarının uyarılması sonucu bazı ağrıların dinmesine, günlük yaşamın geriliminden uzaklaşmanıza yardımcı olur.

Jakuzi, sadece keyif için değil, tedavi amacıyla da kullanılan bir araç hâline geldi. Jakuzi terapisi, şeker hastalığıyla baş etmede olumlu sonuçlar veriyor.

Yapılan son araştırmalar, jakuzi terapisinin diyabet tedavisinde olumlu etki yarattığını ortaya koydu. Vücuttaki insülin ihtiyacını azaltmak için sıcak su dolu bir küvette banyo yapmayı tavsiye eden uzmanlar, bu teorilerini geliştirmek uzun çalışmalar yapmayı ihmal etmiyorlar.

Etiler

İstanbul Etiler Masaj Salonu & Güzellik Salonu

Etiler Masaj

Cilt Bakımı, Güzellik Bakımı, Vucut Bakımı, Taş Masajı, Selülit Masajı, Bölgesel Masaj, Doku Masajı, Refleksoloji Masajı, İsveç Masajı, Spor Masajı, Aromaterapi

Comments are closed.

Comments are closed