Tayland Thai Masajı

Tayland Thai MasajıRoblox HackBigo Live Beans HackYUGIOH DUEL LINKS HACKPokemon Duel HackRoblox HackPixel Gun 3d HackGrowtopia HackClash Royale Hackmy cafe recipes stories hackMobile Legends HackMobile Strike Hack

Tayland Thai Masajı

Etiler Thai Masajı

Thai, Tay, Tayland veya Tai masajı olarak da bilinmektedir.

Thai masajı, temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde yapılmaktadır.

Thai masajı, altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve bası hareketleri uygulanabilen bu masaj bir buçuk saatten dört saate kadar sürebilen bir zaman diliminde yapılıp, masaj sırasında kişide her ne kadar rahatsızlık uyandırmaktaysa da uygulama sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.

Etiler Tayland Thai MasajıTayland’da 2.500 yıldan bu yana yapılan ve Tayland’ın geleneksel şifa sanatlarından bir tanesi olan Tayland Thai masajı ‘nın temel yapısını Hint Yoga ve Çin’in geleneksel tıbbı oluşturmaktadır. Tayland Thai masajı, Uzakdoğu felsefesi ve bilgisi ışığında, tamamıyla doğal ve insan sağlığını hem zihinsel hem de bedensel yönden iyileştirmeyi amaç edinen bir uygulamadır. Teknik olarak; vücuttaki enerji akış dengesini sağlamak için enerji kanalları üzerinde bulunan noktalara pres ve eklem esnekliği ve hareketliliğini sağlamak için pasif yoga hareketlerini kapsamaktadır. Tayland Thai masajı kıyafetli bedene ve yer minderi üzerinde yapılır. (Thai Masajı)

Bu yöntem pasif esneme ve yumuşak basının vücudun enerji hatlarına uygulanmasıyla yapılır. Çok eski olan bu teknik Buda zamanından gelir ve Shiatsu, akubası ve yoganın karışımı gibidir. Masörler belli noktalara basıyı baş parmakları, elleri ve ayaklarıyla uygulayarak vücudun enerji akımını canlandırır ve müşterilerine esneme dahil bazı hareketler yaptırır. Thai masajı esnekliği artırır, stresi azaltır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler. (Tayland Thai Masajı)

120 veya 60 dk
Geleneksel şifalı Tayland uygulamaları lif ve kasların gerdirilerek enerji akışının hızlandırılması mantığı ile farklı bir çok rahatsızlığın giderilmesinde  kullanılır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde gerçekleşen masajda farklı germe, çekme, esnetme ve bası hareketi uygulanır.Esnekliğinin  artması,stresin azalması amaçlanır. Masaj iç organları uyararak vücudun enerji sistemini dengelemektedir.

Tayland Thai masajı, Thai masajı,  Thai masajı,  Tayland Thai masajı, Thai masajı, Thai masajı

Thai Masaji – Thai Masajı

İstanbul Etiler Masaj & Güzellik Salonu

Etiler Masaj

Cilt Bakımı, Güzellik Bakımı, Vucut Bakımı, Taş Masajı, Selülit Masajı, Bölgesel Masaj, Doku Masajı, Refleksoloji Masajı, İsveç Masajı, Spor Masajı, Aromaterapi

One Comment:

  1. benı aksam masajına ıhtıyacım var

Comments are closed